Schonen

Инструкция по применению SAM-e 400/САМ-е 400

Склад

Склад на 1 таблетку: S-аденозил-L-метіонін дисульфат п-толуолсульфонат – 400 mg (мг); наповнювачі: целюлоза мікрокристалічна, маніт; антиспікальні агенти: жирні кислоти, магнію оксид; глазурувальний агент гідроксипропілцелюлоза; антиспікальний агент: кремнію діоксид; глазурувальний агент: полівінілпіролідон; барвник титану діоксид; антиспікальні агенти: тальк, солі магнію жирних кислот; глазурувальний агент етилцелюлоза; антиспікальний агент: натрію карбоксиметилцелюлоза; стабілізатор гліцерин, барвник діамантовий синій FCF (Е133); глазурувальний агент віск карнаубський. Без ГМО.

Активний інгредієнт

на 1 таблетку

на 2 таблетки

S-аденозил-L-метіонін дисульфат п-толуолсульфонат

400 mg (мг)

800 mg (мг)

Харчова (поживна) та енергетична цінність (калорійність) продукту:

на 1 таблетку

на 100 g (г)

Білки

270 mg (мг)

22.95 g (г)

Жири

150 mg (мг)

12.24 g (г)

Вуглеводи

100 mg (мг)

8.71 g (г)

Калорійність:

3.91 kcal (ккал)/16.27 kJ (кДж)

328.89 kcal (ккал)/1367.02 kJ (кДж)

Рекомендації щодо застосування

Рекомендації щодо застосування: застосовується як дієтична добавка для дорослих з 18 років, як додаткове джерело S-аденозил-L-метіоніну з метою поліпшення функціонального стану кістково-суглобового апарату, гепатобіліарної системи та нервової системи при пригніченому психоемоційному стані.

S-аденозил-L-метіонін (SAM-e/САМ-е) – природна активна сполука метіоніну та аденозинтрифосфату (АТФ), яка бере участь у важливих реакціях організму, що визначає її ефекти.

Зокрема, SAM-e/САМ-е бере участь у синтезі хрящової тканини та утворенні хондроїтин сульфату хондроцитами, що допомагає відновити пружність хряща та покращити стан опорно-рухового апарату. SAM-e/САМ-е сприяє пригніченню медіаторів запалення та збільшенню синтезу глутатіону – потужного антиоксиданта, що допомагає зменшити запалення та захистити хрящову тканину від руйнування.

SAM-e/САМ-е сприяє нормалізації рівня метіоніну, підтриманню концентрації глутатіону, таурину, сперміну і спермідину, що покращує детоксикаційний потенціал печінки, регенерацію клітин та підтримує її функцію при токсичних впливах алкогольного та неалкогольного генезу.

SAM-e/САМ-е легко долає бар’єр в мозку та допомагає в синтезі нейромедіаторів (серотоніну, норадреналіну, допаміну, мелатоніну та ін.), що визначає його здатність покращувати пригнічений психоемоційний стан.

SAM-e/САМ-е 400 завдяки унікальному поєднанню властивостей захищати суглоби, печінку та покращувати психоемоційний стан може мати надзвичайно важливу роль у допомозі пацієнтам із поєднаною патологією.

Спосіб застосування

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати по 1 таблетці 1-2 рази на добу. Курс та термін споживання визначає лікар індивідуально. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Застереження

Застереження при застосуванні: індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. При виникненні будь-яких алергічних реакцій, включно з такими, як кропив’янка, утруднене дихання, набряк горла, набряк губ, язика або обличчя, а також інших небажаних проявів, таких як біль у шлунку, нудота, діарея, метеоризм, тривога, судоми та безсоння, слід негайно звернутися до лікаря. Може спричинити послаблювальний ефект.

Перед початком застосування дієтичної добавки та при одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами рекомендована консультація лікаря.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Слід з обережністю застосовувати хворим, які страждають на діабет чи гіпоглікемію, та тим, хто приймає ліки, трави або добавки, які впливають на рівень цукру. Існує ризик розвитку серотонінового синдрому, тому не слід одночасно з дієтичною добавкою приймати такі лікарські засоби: декстрометорфан, меперидин (демерол), трамадол (ультрам), антидепресанти, леводопа (L-допа), лікарські засоби, що застосовуються при діабеті.

Протипоказання: не застосовувати при маніакально-депресивних станах. Не застосовувати жінкам під час вагітності та в період годування груддю. Не застосовувати дітям.

Форма випуску

Форма випуску: таблетки №30.

Маса нетто 1 таблетки: 1190 mg (мг) ±7%.

Не є лікарським засобом. Дієтична добавка SAM-e 400/САМ-е 400.

Дата виробництва

Строк придатності: 2 роки.

Умови зберігання

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС у сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.

Виробник:

Perrery Farmaceutici S.r.l./Перрері Фармацеутісі С.р.л. Корсо Сан Лорензо 1 – 37026 Пескантіна (ВР), Італія на виробничих потужностях за адресою: I-64020 Кастелнуово Вомано (ТЕ) – Віа Тевере 18, Італія для Delta Medical Promotions AG/Дельта Медікел Промоушнз АГ, Отенбахгассе, 26, Цюрих СН-8001, Швейцарія.

Імпортер: ТОВ «Дельта Медікел», 08132, Україна, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, тел.: +38 (044) 593-33-55.

Представник в Україні:

Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ», 08132, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, тел.: +38 (044) 585-00-41.

Полезно знать

Остеохондроз

Остеохондроз

Причины возникновения остеохондроза Остеохондроз – это дегенеративно-дистрофические изменения, которые происходят

Подробнее
Артроз

Артроз

Артроз – это хроническое прогрессирующее заболевание суставов, характеризующееся дегенерацией хряща

Подробнее
Остеоартроз

Остеоартроз

Причины возникновения остеоартроза Остеоартроз – это дегенеративно-дистрофическое поражение хрящевой ткани

Подробнее

    Пожалуйста, напишите ваш вопрос и мы с радостью на него ответим